KONST / Litografier / Färglitografier 14099233
nr 1409 9233
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 28x36 - 33x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:22:42
300 kr
350 kr
450 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd